HYT özel gösterimi benim bireysel olarak en çok merak ettiklerimden biriydi. Hidromekanik mekanizmalı bu nadir saatlerin altında yatan hassas mühendislik ve sıradışı tasarımlar gerçekten ilgi çekici.

Bu senenin yıldızı H3 olsada eski modelleri gözardı edemezdik! Bir daha nerede bu kadar HYT’yi bir arada göreceğiz sonuçta?

Önce yeni H2 Full Bronz ve Full Gun’ı gördüğüm gibi bileğime geçiriyorum.

Resim
Resim
Resim
Resim

Üstün mekanizmalı, komplikasyonlu saatler genelde ağır, klasik tasarım anlayışlarına sahiptir. HYT bu markalardan değil. Tüm modeller son derece modern hatta özelikkle SCI-FI severlere hitap ediyor. Çapların biraz büyük olduğunu söyleyebilirim, çoğunuz fotoğraflardan bileğimin boyutunu aşağı yukarı biliyorsunuz, ona göre hesap edin.

H1

Resim
Resim
Resim

Ve Skull! Official Ironman Wristcannon.

Resim
Resim
Resim
Resim

Sırada HYT’nin Baselworld 2015 sürprizi H3!

H3 HYT’nin bile sınırlarını zorlayan bir model. Sıradışı kasa yapısı dışında HYT’nin hidromekaniği ilk defa komplikasyona dahil ettiği modeli. 5 saatte bir dolan sıvı saat seridinin dönmesi için gereken basıncı sağlıyor. Yani artık sadece saati göstermekle kalmıyor.

Resim
Resim
Resim

Biz bir tek mevcut kayışı saat için fazla ağır bulduk, hatta bunu gösterim sırasında da belirttik. Deri kanvas karışımı bir kayış bu saatin farklı ruhuna daha iyi giderdi.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim