Oris dünyanın en yenilikçi ve özgün yüksek performanslı dalgıç saatinden biri olan Aquis Depth Gauge modelinin ikincisini duyurdu.

Delikli saat olarak bilinen Aquis Depth Gauge Boyle-Mariotte Kanunun bilimsel yasalarından dalış sırasında derinliği ölçmek için yararlanıyor. Patentli sistem saat 12 konumunda safir kristal deliği ve kristalin dış köşesindeki oluklu kanal boyunca su girerek çalışıyor. Su yükseklik çizgisi kadranında sarı ile gösteriliyor.

45.8mm çapında paslanmaz çelik kasalı modelde tek yönlü dönmeli bezel ve seramik uçlara yer verilmiş. Anti-refle kaplama kabarık safir kristal, metreyi feete dönüştürücü tablo işlemeli arka kapak kasası ve 500 metre su geçirmezlik seviyesi ön plana çıkmakta.

Mekanizma 26 taşlı Swiss otomatik Oris kalibre 733 (base Sellita), 28,800 vph ve 38 saatlik güç rezervine sahip. Siyah kadranında SuperLuminova ibreler ve indekslere saat 6 konumunda gün göstergesi eşlik etmekte.

Saat 24 mm Oris patentli hızlı kayış değiştirme sistemli çelik ve siyah lastik kayış seçeneği ile güvenlikli katlamalı saat tokasından oluşuyor. Liste fiyatı $3,900 ile $4,100 arasında değişiyor.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim