Big Bang Broderie

Çekici ve cazibeli, dişiliğin doruklarına övgü

Hublot, 21. yüzyılın yaratıcılığı ve teknolojisi ile İsviçre geleneklerine saygıyı birleştirerek, kendisi için çok önemli olan prensibiyle, geçmişi gelecek ile buluşturdu.

Hublot, el sanatlarını kendine özgü tarzı ile yansıtmaktadır. İsviçre’nin önde gelen markalarından Bischoff tarafından yaratılan, %100 İsviçre Yapımı ve atalardan kalma bu çok güzel St. Gallen dantelleri ile babaannelerin iğne işlerinin hatıralarına gönderme yapıyor. Bu prestijli firma, Houte Couture’ün ve lüks iç çamaşırlarının öncü markalarına dantel sağlamakta.

343.SV.6510.NR.0800-SD-HR-W

343.SV.6510.NR.0800-PR-HR-B 343.VX.6580.NR.0804-SD-HR-B 343.VX.6580.NR.0804-PR-HR-B 343.SX.6570.NR.0804-SD-HR-W 343.SX.6570.NR.0804-PR-HR-B

Her iki şirketten de tasarımcı ekipler Bing Bang`in ikonik tasarımında bir füzyon yaratmak üzere ayrıcalıklı bir desen oluşturmak için bir araya geldiler. Aylar süren teknik araştırma

ve geliştirme çalışmalarıyla ortaya çıkan, bezelde ve 11 adet pırlanta ile tamamlanan kadranda kuru kafa deseni ile kayışta yer alan bezemelerle, isyankar bir ruh sergiliyor.

bischoff-082 bischoff-085

Narin detayları ile oldukça feminen bir saat olan Big Bang Broderie, ilk olarak altın, çelik ve siyah pırlantalı siyah kasalı versiyonları ile 3 model olarak sunuldu. Model, saat yapımcılığında bir ilk yarattı ve Hublot tarafından yazılan harika bir hikayenin başlangıcı oldu.

BAR REFAELI, Hublot’nun Yeni Marka Elçisi

Dünyaca tanınmış supermodel Bar Refaeli, Hublot’nun kadın kampanyasının yüzü olarak, Kobe Bryant, Shawn “Jay Z” Carter, Dwyane Wade, Pelé, Usain Bolt ve daha birçok ünlü isimlerin bulunduğu marka elçilerinin arasına katıldı.

BarREfaeli-(1) BarREfaeli-(4) BarREfaeli-(5) Basel1

Bar Refaeli, düm dünyada zamanının en iyi top modellerinden biri olarak tanınıyor. Mesleğe 2007 Sports Illustrated dergisinde başlayan Bar, 2009’da Sports Illustrated’da kapak modeli olarak yer aldı. ELLE, Marie Claire, Harper’s Bazaar, GQ ve Glamour gibi dergilerin kapaklarında ve Chanel, Moet &Chandon, Escada ve daha birçok markanın kampanyalarında yer aldı.

Basel2

Bar Refaeli, duygularını “Hublot’nun ilk kadın marka yüzü olmak oldukça heyecan verici. Uzun yıllardır hayranı olduğum bu ailenin şimdi bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” şeklinde aktardı.

Bar Refaeli, kumaşı İsviçreli dantel üreticisi Bischoff tarafından Hublot için özel olarak üretilen Hublot’nun yeni kadın koleksiyonu Big Bang Broderie’nin tanıtımlarında da yer alıyor.